Up

Een leuke review door Luc De Lange over verschillend kunstaas gebouwd door Dirk van Nieuwenhove.
De darter 13 cm kleur firetiger (originele versie gemaakt door Loz Harrop) reviewed door Johnny Schots.
Een leerzame review over een eerste plug van een beginnend kunstaasbouwer.
Een review over een jerkbait met een shad op de achterkant.
Een mooie serie flippers gebouwd door Luc de Lange.
Een review van Haakon over de Divani Twitchbait 6" van Dirk.
Haakon reviewde de Swinging Tyger van Mark Houghton.
Dioni Herdewel stuurde ons een review over de Ludela die hij won in de prijsvraag.
Prachtige pluggen van Janne Ovaska.
De Visvormige Glider.
De Stalker Glider van Kjelle stevig onder de loep genomen door een van onze prijswinnaars, Klaas-Jan Zuidema.
De Ace Fat Flipper 15 cm, een nieuwe jerkbait uit de Gordon Griffiths collectie. Belicht door Dirk van Nieuwenhove.
De Ace Fat Flipper 12,5 cm, een nieuwe jerkbait uit de Gordon Griffiths collectie. Belicht door Henk Roos.
De nieuwste Ace Helltail. Een relaas van Dirk en Henk.
Gordon Griffiths heeft weer twee nieuwe Ace Flippers in zijn assortiment opgenomen. En Henk mocht ze uitproberen.
De nieuwste Pako, de Pako PS onder de loep.
De Sweet 150, een nieuwe jerkbait uit de Fishing Pool collectie. Onder de loep genomen door Dirk van Nieuwenhove.
De Sweet 66, een kleinere versie van de Sweet150 uit de Fishing Pool collectie.
De Booner is een glider die bedacht werd door André Koehoorn en Marco Dol (o.a. bekend van de dr dre, punisher, jeckyl, big-o)
De Brammer is een jerkbait die gemaakt wordt door Rob Kraaijeveld, een Nederlandse kunstaasbouwer die al heel wat bekende jerkbaits op zijn naam heeft staan.
Rob Kraaijeveld bedacht deze zinkende jerkbait door zomaar iets uit een stuk hout te snijden.
Klaasjan Zuidema neemt de "HRO Lures Spinnerbaits" stevig onder de loep. Dit leverde een mooie praktijktest op.
Deze jerkbait is genaamd "De Tomahawk" en is gebouwd door André Koehoorn en Marco Dol. Dirk teste de Tomahawk en hier is zijn relaas.
Dirk heeft deze Troublemaker, die gebouwd is door Kjelle Lundberg uitgebreid getest. Lees er alles over.